Jaką torbę warto mieć przy wózku?
Dziecko

Jaką torbę warto mieć przy wózku?

Młode mamy, kiedy tylko ich pociecha przyjdzie na świat, zdają sobie sprawę z tego, że torby do wózków, między którymi mogą wybierać, albo będą dla nich pomocne, albo wręcz przeciwnie. Na jaki model zatem się zdecydować, aby odznaczał się on funkcjonalnością? Sprawdźmy, jakie cechy powinny posiadać dobrej jakości uniwersalne torby do wózków dziecięcych. 

Torba do wózka z jedną kieszenią? 

Mówi się, że torebka każdej kobiety nie ma dna, dzięki czemu można pomieścić w niej wszystko. Niestety to nieprawda. Torby do wózków są na to idealnym przykładem, gdyż nie tylko muszą przechować wszystkie potrzebne przedmioty młodej mamy (telefon, portfel, kosmetyki, chusteczki itd.), ale i całą wyprawkę dla maluszka, na którą składa się mnóstwo elementów, zaczynając od pieluszek, butelek, a kończąc na zabawkach, smoczkach, dodatkowych ubrankach itd.

Czy w takim razie torby do wózków z jedną komorą są dobrym rozwiązaniem? Oczywiście nie. Jeżeli chce się szybko dotrzeć do konkretnego przedmiotu, to warto postawić na liczne kieszonki, przegródki, które pozwolą zapanować nad bałaganem. 

Nie trzeba rezygnować z mody 

Czasy, kiedy przy wózkach nosiło się czarne, nieatrakcyjnie wyglądające kieszonki, dawno się skończyły – na szczęście! Torby do wózków, jeżeli są odpowiednio zaprojektowane, można je wtedy przewiesić zarówno przez ramię, jak i uchwyt od małego pojazdu brzdąca. Dostępne są one w różnych kolorach, dzięki czemu każda mama znajdzie coś dla siebie. Oprócz klasycznych czerni można zdecydować się na modne paski, groszki, czy jednolite, jasne barwy.