Bransoletki na rękach gwiazd
Moda

Bransoletki na rękach gwiazd

Dziś wszystkie gwiazdy, w tym kobiety i mężczyźni, ozdabiają nadgarstki bransoletkami.

Kto nosi bransoletki?

Bransoletka celebrytka wzięła swoją nazwę od sławnych osób, które coraz częściej stosują tego typu ozdoby. Można powiedzieć, że bransoletka celebrytka srebrna czy bransoletka celebrytka złota są rodzajem amuletu. Wiele bransoletek celebrytów zdobią kamienie szlachetne, złoto, diamenty. Bransoletki są odpowiednie dla mężczyzn i kobiet, nawet dla małych dzieci.

Aby wyglądać lub czuć się jak gwiazda, po prostu zdobądź taką bransoletkę. Będzie pasować do każdego stroju i garderoby, podkreśli twój styl. Często jest to bransoletka wykonana ze szklanych koralików techniką makramy. Od czasów starożytnych wierzono, że takie bransoletki są obdarzone mocą i mistycyzmem. Ochrona właściciela to ich główne zadanie. W końcu niektóre gwiazdy nawet wierzą, że sukces przyszedł do nich dzięki bransoletom siły i nigdy nie rozstają się z biżuterią.

Bransoletki na rękach sławnych gwiazd

Raper J-Z mówi, że bransoletka daje mu pozytywną energię. Paris Hilton nigdy nie rozstaję się ze swoją ozdobą. Wiele gwiazd nosi bransoletki. Możemy więc założyć, że bransoletka podbiła serca wielu celebrytów. Bransoletka gwiazd wykonana jest ze stali jubilerskiej z trójwarstwowym złotem, różowym złotem i diamentowymi analogami. Bransoletki są łatwo rozpoznawalne dzięki elastycznemu sznurkowi i logo na zapięciu. Ostatnio stały się bardzo popularne.

Na podstawie – samej bransoletki – możesz nosić wisiorki (amulety) według własnego uznania. Mogą to być ceramiczne koraliki, biżuteria wykonana z kamienia naturalnego, metale szlachetne w postaci cyfr, liter, cyfr itp. Same bransoletki można znaleźć na każdy gust – skórę, tkaninę, srebro, złoto.