Jak nosić bransoletkę?
Moda

Jak nosić bransoletkę?

Bransoletka celebrytka jest modnym dodatkiem do wielu aranżacji i stylów. W jaki sposób powinna być noszona i wybierana?

Jak wybrać bransoletkę celebrytkę?

Wybierając bransoletkę, musisz sprawdzić siłę mocowania elementów dekoracyjnych, niezawodność zamka. Zaleca się rozważenie, czy szczegóły dekoracji będą się przylegały, czy przewracały. Ten ostatni często znajduje się na bransoletkach łańcuchowych z płaskimi jednostronnymi wstawkami – mogą „wirować”, przewracając cały wzór. W zależności od tego, jak cienki jest nadgarstek, zwróć uwagę na wizualną wagę biżuterii.

Na eleganckim uchwycie, jaki ma bransoletka celebrytka doskonale wyglądają łańcuszki, którymi można owinąć rękę, szerokie ażurowe bransoletki, wszelkiego rodzaju wąskie modele, bransoletki z zawieszkami. Dla większych dłoni bardziej odpowiednie są bransoletki o złożonym kształcie, szerokie, składające się z dużych koralików, z dużą liczbą zawieszek, wizualnie zwiększających wagę. Możliwe są również wąskie bransoletki, ale nie powinny ściskać nadgarstka, ale swobodnie leżeć.

Jak nosić bransoletki?

Pomimo braku ścisłych kanonów, jak powinna być noszona bransoletka celebrytka, warto zapoznać się z niektórymi pomysłami stylistów. Połączenie bransolet z ubraniami i innymi akcesoriami równoważy obraz. Na przykład, jeśli ramię sukienki jest opuszczone, lepiej położyć bransoletkę na tej samej ręce, ale w przypadku broszki lepiej jest umieścić ją po przeciwnej stronie. Bez względu na to, czy jest to bransoletka celebrytka srebrna, czy też bransoletka celebrytka złota – brak rękawów lub ich krótka długość pozostawia wiele miejsca na eksperymenty.

Z długimi rękawami – noś bransoletkę, aby nie chowała się za ubraniem. Możesz założyć szeroki pierścień na rękaw lub nosić obszerną bransoletę, która blokuje się na nadgarstku. Przeładowanie rąk nie ma sensu, jeśli spód rękawa ma wykończenie (nadruk, haft itp.) lub się rozszerza.