Bransoletka celebrytka - jak ją nosić?
Moda

Bransoletka celebrytka – jak ją nosić?

Bransoletka celebrytka może być wykorzystana przy wielu kreacjach. Czasami współwystępuje z zegarkami, a także inną biżuterią.

Nosimy bransoletki do zegarków

Czy jest to bransoletka celebrytka srebrna, czy też bransoletka celebrytka złota nie ma ścisłych zaleceń co do tego, jak ją nosić. Tak więc bransoletę można nosić na ramieniu przeciwnym do tego, na którym noszony jest zegarek. To jest tradycyjna klasyczna wersja. Istnieje kilka dobrych powodów, aby go wybrać.

Zwykle zegarek jest noszony na lewej ręce, w tym przypadku bransoletka na prawej, która jest bardziej aktywna, znajduje się w centrum uwagi. Noszenie bransoletek wraz z zegarkiem stało się modnym trendem, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Możesz także stworzyć zespół na dwie ręce jednocześnie. Tutaj opinie stylistów są różne. Niektórzy zalecają łączenie ze sobą stylowych bransolet, inni sugerują, aby nie być ograniczonym i odważnie fantazjować.

Jak nosić bransoletkę z inną biżuterią?

Aby nie naruszać harmonii obrazu, bransoletkę należy połączyć z innymi akcesoriami. Masywny naszyjnik w ogóle nie musi być uzupełniany, lepiej jest umieścić duży jasny pierścień z drugiej strony, gdzie nie ma bransoletki. Ponadto bransoletka doskonale się sprawdza jako samodzielny dodatek. Bransoletki są noszone zarówno na prawej, jak i lewej ręce.

W poprzednich latach istniała niepisana zasada (najprawdopodobniej prawdziwa dla osób praworęcznych) zegarki po lewej stronie i bransoletki po prawej. Ale podobnie jak wiele podobnych „praw”, ta zasada noszenia bransoletek od dawna przestała mieć znaczenie. Prostym sposobem na dopasowanie bransoletki jest połączenie jej z czymś innym. Bransoletka może być dopasowana do zestawu kolczyków lub naszyjnika. Równie niezawodną opcją jest noszenie bransoletki pasującej do koloru sukienki, a nawet torebki lub butów. Takie kombinacje są szczególnie zalecane do sukienek koktajlowych lub wieczorowych.