Jak zaprowadzić porządek w domowym warsztacie?
Przemysł

Jak zaprowadzić porządek w domowym warsztacie?

Domowy warsztat w wielu przypadkach przypomina niewielki magazyn, w którym nie wiadomo co się znajduje. Etykiety samoprzylepne, skrzynki, pojemniki, czy też ścianka na narzędzia mogą to zmienić! Spraw, aby to pomieszczenie w 100% stało się funkcjonalne i już dzisiaj zacznij planować, jak powinno wyglądać. Poniżej przedstawione pomysły z pewnością Cię zainspirują.

Zadbaj o czytelne oznakowanie

Po co otwierać wszystkie pojemniki, żeby znaleźć odpowiedni wkręt? Użyj do tego celu etykiet samoprzylepnych. Opisz wszystko co znajduje się w Twoim domowym warsztacie i dzięki temu wiedz zawsze, co i gdzie się znajduje. Jeżeli regularnie dokupujesz jakieś produkty, zaopatrz się w papier do drukowania naklejek. Przydadzą Ci się one nie tylko do Twojego garażu, ale też ewentualnie do biura

Skrzynki – tego potrzebujesz 

Szukasz śrubokręta w warsztacie, a zapodział Ci się on pośród wielu innych narzędzi? Zainwestuj w specjalne skrzynki, które pomogą zadbać Ci o porządek. Dzięki opisanym i naklejonym na nie etykietom samoprzylepnym A4, jak i mniejszym, zawsze będziesz wiedział gdzie czego szukać. Nie trać już więcej czasu na zbyteczne lawirowanie między licznymi narzędziami. Postaw na porządek! 

Ściana z wyeksponowanymi narzędziami 

O tym marzy mnóstwo mężczyzn. Czas zrealizować ten pomysł. Dzięki temu wszystkie narzędzia zawsze będą na widoku, a znajdujące się w słoikach małe komponenty, opisane przy pomocy etykiet samoprzylepnych, okazale będą prezentować się na półkach. Pożegnaj się z bałaganem raz na zawsze i stwórz miejsce, do którego będziesz przychodził z wielką ochotą.