Ile kosztuje Range Rover z 2022 roku?
Motoryzacja

Ile kosztuje Range Rover z 2022 roku?

Nowy Range Rover 2022 pojawił się w sprzedaży stosunkowo niedawno. Zaskoczył jednak nie tylko dość wysoką ceną, której zresztą entuzjaści pojazdów tego producenta musieli się spodziewać. Okazał się pierwszym kontaktem z modelami piątej generacji, od razu dostępnym w sprzedaży nie tylko ze standardowym, ale również wydłużonym rozstawem osi.

Obecnie, w gamie silnikowej oferowanej przez nowy Range Rover możemy spotkać się z jednostkami benzynowymi oraz wysokoprężnymi i z hybrydą plug-in. Nadal czekamy na model elektryczny, producent zapewnia przy tym, że powinien się on pojawić w sprzedaży jeszcze w roku 2024.

Range Rover SE – specyfika

Ceny samochodów Range Rover SE w wersji prosto z salonu zaczynają się od 652 tysięcy PLN. Osoby decydujące się na zakup nie powinny mieć przy tym powodów do narzekania. Wśród atutów pojazdu znajduje się szereg udogodnień sprawiających, że jazda SUV-em będzie przyjemniejsza nawet wtedy, gdy pojawi się konieczność pokonywania długich tras.

Przesądza o tym choćby obecność przednich świateł Pixel LED wyposażonych w dekoracyjne światła DRL przeznaczone do jazdy dziennej, a także możliwość skorzystania z tylnej kanapy posiadającej obsługiwany gestami napęd. Nowy Range Rover okazuje się być rozwiązaniem idealnym dla tych osób, które cenią sobie komfort.

Atuty modelu Range Rover HSE

Range Rover HSE to model droższy. Jego cena w salonie to przynajmniej 695 tysięcy PLN. Ponownie mamy jednak do czynienia z rozwiązaniem, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Pojazd jest wyposażony w cyfrowe reflektory LED, posiada dekoracyjne światła DRL do jazdy dziennej, ma też możliwość projekcji obrazu. Jego atutem są też skórzane siedzenia, wyjątkowa dbałość o szczegóły i możliwość korzystania z wewnętrznego lusterka wstecznego ClearSight znacznie podnoszącego bezpieczeństwo jazdy.