Co warto wiedzieć o nowym Range Roverze?
Motoryzacja

Co warto wiedzieć o nowym Range Roverze?

Zakup SUV-a zwykle nie jest prostym zadaniem. Choć na rynku jest wiele interesujących modeli, dość trudno jest wskazać na taki, który zajmowałby na nim dominującą pozycję. W tym roku może się to jednak zmienić Nowy Range Rover to propozycja, o której można mówić śmiało, że jest rewolucyjna. Warto mieć przy tym na uwadze, że słowa uznania trafiają do obu modeli dostępnych w sprzedaży nowy Range Rover HSE i Range Rover SE.

Co warto wiedzieć o nowym Range Roverze?

Nowy Range Rover może pochwalić się mocą aż 530 koni mechanicznych. Jego atutem nie jest jednak wyłącznie osiągana przez niego moc. Nowy Range Rover 2022 to rozwiązanie dopasowane w najmniejszych nawet szczegółach. Można się o tym przekonać choćby zaglądając do jego kabiny. Ogromna przestrzeń, jaką w niej zastaniemy sama w sobie budzi podziw, a przecież jej plusem jest również wyjątkowa dbałość o każdy detal.

Osoby ceniące sobie rozwiązania usprawniające jazdę, nie będą chciały wysiąść z samochodu nawet po dotarciu do celu. W nowym Range Roverze aż roi się od elektronicznych asystentów, dzięki którym pokonywanie kolejnych kilometrów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jednym z prawdziwych hitów są też zamontowane w zagłówkach foteli głośniki, których celem jest wyciszenie hałasu. Dbając o komfort kierowcy producent SUV-a sprawia, że jazda jest przyjemniejsza.

Jak się jeździ nowym Range Roverem

Niekiedy nawet najnowocześniejsze rozwiązania nie sprawiają, że jazda SUV-em jest przyjemna. W przypadku nowego Range Rovera nie ma takiego ryzyka. Komfort podnosi choćby zintegrowany system kontroli podwozia. Range Rover jest przy tym zdumiewająco zwinny jak na pojazd o tak imponujących gabarytach. Najlepiej przekonać się o tym zresztą samemu umawiając się na jazdę próbną.