Etui ze zdjęciem - świetny pomysł na prezent!
Handel

Etui ze zdjęciem – świetny pomysł na prezent!

Zastanawiasz się jaki prezent pod choinkę będzie dla kogoś najlepszy? A może szukasz pomysłu na interesujący prezent na urodziny dla bliskiej osoby? Obudowy na telefon to akcesoria dość popularne, więc ich posiadanie jest normą, jednak z drugiej strony sporo osób zwraca uwagę na ten element. Warto więc by był na czasie, modny, estetyczny i przypominał o darczyńcy. Znakomitym pomysłem na ciekawy prezent jest zamówienie etui na telefon ze zdjęciem! Będzie to prezent trafiony, a jednocześnie nietuzinkowy!

Gdzie zamówić etui ze zdjęciem?

Pokrowiec na telefon z fotografią może być hitem prezentowym! Sporo osób szuka takich ciekawych akcesoriów, które z jednej strony są bardzo praktyczne, a z drugiej są również ładne. Podarunek może być bardzo interesujący, ale nie wszędzie można podobny produkt zamówić. Zainteresowani mogą poszukać online podobnych usług. Proces zamawiania nie jest wcale trudny, a czas realizacji zamówienia jest dosyć krótki.

Case na telefon – jak wykonać?

Żeby projekt był naprawdę indywidualny, trzeba skorzystać z własnej grafiki lub swojej fotografii. Istnieje też możliwość wykorzystania kilku zdjęć. Program do składania zamówienia pozwala wgrać także kilka zdjęć i ułożyć je na przykład obok siebie. Wykonując etui, trzeba też wybrać model telefonu, na jaki pokrowiec ma pasować. Prócz układu zdjęć wybiera się również typ obudowy. Dodać można także i tekst, jeśli chcemy by prezent był jeszcze bardziej spersonalizowany.