Etui na telefon - jakie najlepsze dla mężczyzn?
Handel

Etui na telefon – jakie najlepsze dla mężczyzn?

Jeśli chodzi o ofertę pokrowców na telefon, jest ona w tej chwili tak obszerna, że każdy może znaleźć dla siebie coś najodpowiedniejszego. Może kierować się swoim własnym gustem, ale warto by wziął też pod uwagę obowiązujące trendy. Etui na telefon to ważny element, chroniący smartfon i nadający mu pożądany charakter. Co będzie najlepsze dla mężczyzny?

Modne etui na telefony

Jakie obudowy na telefon są najmodniejsze? W tej chwili prawdziwym hitem jest futrzane etui na telefon. Nie każdy pan będzie chciał z podobnym wystąpić, niemniej jednak jest to w tej chwili najbardziej trendy. Sporo osób wybiera ciemne kolory – czarny, granatowy, ciemnozielony lub szary. Bardzo modne jest etui na telefon z jakąś zabawną grafiką. Nie tylko będzie poprawiała humor użytkownikowi, lecz będzie go również przedstawiała jako dowcipnego człowieka. Już z daleka będzie widać, że jest sympatyczny. Obudowy na telefon dla panów mogą też posiadać grafikę związaną z ulubionym serialem czy filmem. 

Dostosowane do sytuacji

Jeśli chodzi o wybór dla mężczyzn, etui na smartfon może być utrzymane w jednolitym kolorze, ale nie jest to konieczne. Wiele zależy od tego, jak chce przedstawiać się mężczyzna innym. Jeśli na przykład posiada własną kancelarię, powinien wybrać raczej stonowany, stateczny pokrowiec na telefon. Jeśli jednak na przykład jeszcze studiuje, albo działa w branży graficznej czy reklamowej, może pozwolić sobie na bardzo kolory case na telefon. Owocowy motyw, zwierzęta, własna grafika, krajobraz – naprawdę jest w czym wybierać.