Wysyłamy paczkę do USA firmą kurierską
Usługi

Wysyłamy paczkę do USA firmą kurierską

Paczki do USA wysyłają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Jeszcze nie tak dawno paczki do USA można było wysyłać tylko pocztą. Obecnie na rynku działają firmy kurierski, które oferują wysyłkę przesyłek do Stanów Zjednoczonych na bardzo korzystnych warunkach.

W jaki sposób wysyłać paczki do USA?

Wysłanie paczki do USA za pośrednictwem firmy kurierskiej jest naprawdę bardzo proste. Wysyłka do USA trwa przy tym naprawdę bardzo krótko. Wysyłka do USA za pośrednictwem dużej firmy kurierskiej odbywa się od drzwi do drzwi.

Przesyłka do USA może zostać nadana nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Przesyłka do USA zostanie od nadawcy odebrana przez kuriera. Dostarczeniem paczek do adresata także zajmie się kurier do USA.

Ile kosztuje cena paczki do USA?

Z uwagi na duże odległości, przesyłka do USA będzie droższa od tej na terenie Polski i Europy. Ile będzie dokładnie kosztowała kurier do USA można dowiedzieć się na stronie internetowej wybranej firmy kurierskiej. Koszty wysłania każdej paczki, a więc także tej do adresata w Stanach Zjednoczonych zależy od wielu czynników. Istotny jest gabaryt przesyłki i jej waga.

Osoby, które interesuje kurier do USA muszą pamiętać, że wysyłka do USA objęta jest przepisami celnymi. Są też rzeczy, których w paczce do Stanów Zjednoczonych nie mogą się znaleźć. Są to między innymi leki, rośliny, perfumy, biżuteria. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki nie tylko do Stanów Zjednoczonych, ale także z USA do Polski. Wysyłka do USA dociera do adresata w ciągu 48 godzin od odebrania przez kuriera.