Urodziny w centrum handlowym to czas na ciekawe promocje
Handel

Urodziny w centrum handlowym to czas na ciekawe promocje

Każde centrum handlowe Toruń co roku obchodzi swoje urodziny a im więcej lat mamy, tym więcej atrakcyjnych cen i produktów w promocjach oferujemy dla swoich klientów. I już dziś zapraszamy na swoje kolejne urodziny, w ramach których z pewnością będą mogli państwo skorzystać z wielu doskonałych atrakcji i niespodzianek, wśród których znajdą państwo produkty i artykuły gospodarstwa domowego w wyjątkowo korzystnych cenach. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego galeria handlowa Toruń każdego roku organizuje swoje urodziny, pamiętając o klientach w każdym wieku.

W dniu urodzin moc atrakcji dla dzieci

W dniu urodzin możecie przybyć do centrum handlowego ze swoimi dzieciakami, albowiem w tym dniu przygotowujemy moc atrakcji dla najmłodszych, nie zapominając o niespodziankach, zabawach, słodkich upominkach i balonach dla wszystkich dzieciaków. Galeria handlowa w Toruniu dba o swoich klientów, dlatego w dniu urodzin zorganizujemy wiele konkursów, w których będą mogli państwo wygrać ciekawe prezenty bądź talony na zakupy w naszej galerii. W tym dniu będzie także możliwość wymiany paragonów na nagrody, które na razie pozostają tajemnicą i niespodzianką.

Urodziny galerii to czas spędzony z klientami

Urodziny galerii handlowej to czas spędzony zadowolonymi klientami, którzy w tym dniu mogą nie tylko zrobić codzienne zakupy, ale również mogą skorzystać z wielu doskonałych atrakcji, konkursów i miłych niespodzianek dla najmłodszych. Centrum handlowe w Toruniu zaprasza, w tym dniu mogą państwo liczyć na doskonałe atrakcje i ciekawe nagrody za odwiedziny oraz skorzystanie z możliwości promocyjnych zakupów. Sprawdź pełną ofertę centrum handlowego w Toruniu na stronie internetowej i zaplanuj dzień urodzin a właśnie w naszej galerii.