Park handlowy dla każdego
Handel

Park handlowy dla każdego

Obecnie centrum handlowe Toruń to nie tylko miejsce, gdzie można zrobić doskonałe zakupy spożywcze, ale również park handlowy, w którym znajdziesz ubrania, bilety lotnicze, salon optyczny, sklepy z obuwiem, sklepy z kosmetykami oraz wiele innych sklepów i punktów usługowych. Zajrzyj na stronę internetową, gdzie galeria handlowa w Toruniu prezentuje swoją pełną ofertę i znajdź swój ulubiony sklep, w którym zrobisz ulubione zakupy. Uwielbiasz góry? Zajrzyj do sklepu z artykułami góralskimi. Od zawsze stosujesz kosmetyki AVON? Wybierz swój ulubiony salon kosmetyczny, w którym kupisz kosmetyki AVON w korzystnych i promocyjnych cenach.

Galeria handlowa w Toruniu zaprasza

Galeria handlowa Toruń zaprasza wszystkich chętnych do robienia zakupów, już jest otwarta i prezentuje sezonowe okazje z przecenami nawet do -70%. W jednym miejscu możesz znaleźć wszystkie swoje ulubione sklepy bez konieczności przemieszczania się samochodem po całym mieście. Centrum handlowe Toruń to miejsce dla całej rodziny, w którym można miło i przyjemnie spędzić czas, a po udanych zakupach zapraszamy do punktów gastronomicznych na pyszne posiłki.

Wybierasz się w podróż? Odwiedź centrum handlowe w Toruniu

A jeżeli wybierasz się w daleką podróż, także centrum handlowe Toruń dostarczyć wszystkich niezbędnych artykułów, tutaj nawet zamówisz bilety lotnicze w salonie tui, oraz kupisz walizki kosmetyki ubrania i inne artykuły niezbędne w każdej podróży. Centrum handlowe w Toruniu to doskonałe miejsce do zrobienia wszystkich zakupów dla całej rodziny, skorzystania z najpopularniejszych usług oraz możliwość zaplanowania wymarzonej wycieczki za granicę. Już nie musisz jeździć po całym mieście, wszystko załatwisz w jednym centrum handlowym.