Obudowy na telefon - jakie są teraz modne?
Handel

Obudowy na telefon – jakie są teraz modne?

W tej chwili moda wkracza szeroko do naszego życia – dotyczy nie tylko ubrań, ale także i akcesoriów, które na sobie czy ze sobą nosimy. Jednym z najważniejszych akcesoriów, na jakie zwraca się uwagę, jest etui na telefon. Nie tylko chroni smartfon przed uszkodzeniem w razie na przykład upadku. Takie obudowy na telefon mają też być atrakcyjne wizualnie. Co jest w tej chwili najmodniejsze i gdzie to znaleźć?

Case na telefon – tylko jaki?

W sklepach mamy do czynienia z różnymi wzorami i modelami pokrowców na telefony. Mogą być zamykane lub chronić tylko tył smartfona. Klapka może się otwierać do góry lub podobnie jak książka. Może też posiadać dodatkowe kieszonki do włożenia na przykład biletów czy karty, ale równie dobrze może być prosta.

Warto wiedzieć, że najmodniejszy pokrowiec na telefon w tej chwili powinien być włochaty. Wyjątkowo modne są futrzane etui, chociaż futro nie musi być jednolite – może być na przykład w cętki czy pasy. Równie modne są kwiaty, a także etui proste w kolorze nude. W związku z tym każdy znajdzie coś dla siebie wśród obowiązujących trendów. 

Personalizowany pokrowiec na telefon

Ciekawe obudowy na telefony można znaleźć na przykład w sklepie online. Co ciekawe, można nie tylko wybierać wśród najmodniejszych i najpopularniejszych pokrowców, lecz także samodzielnie zaprojektować etui. W tym celu możliwe jest skorzystanie ze swojego zdjęcia z wakacji czy ulubionej grafiki. Można nawet zrobić mozaikę z kilku fotografii. To świetny pomysł na modny prezent dla samego siebie i dla kogoś bliskiego!