Nowe części do samochodów ciężarowych
Motoryzacja

Nowe części do samochodów ciężarowych

Samochody Scania serii R to jedne z najlepszych ciągników siodłowych. Są mocne, przestronne i wygodne. Tylko te modele mają ośmiocylindrowy silnik V. Ponadto ciężarówki serii R różnią się od innych typów kabinami.

Wyposażenie kabiny w nowym modelu Scania

Scania Topline to największa, najbardziej komfortowa i wyposażona kabina. Jest on wyposażony w akcesoria elektryczne, system audio, klimatyzację, tempomat i komputer pokładowy z rusyfikowanym menu, elektrycznie regulowanymi lusterkami oraz przestronnymi miejscami do spania w kabinie. Ta kabina jest idealna do transportu długodystansowego. Łatwo jest też dostać części do Scania w razie drobnych awarii instrumentów w kabinie.

Silnik i części do ciężarówek Scania

Najpotężniejszą ciężarówką Scanii jest R730 V8. Jest produkowany od 2010 roku. Jest wyposażony w silnik o mocy 730 koni mechanicznych i pojemności 16,4 litra. Ciągnik ma masę 7800 kg i maksymalnie 40 000 kg. Dwunastostopniowa skrzynia biegów jest wyposażona w czujnik góra / dół. W przypadku awarii części Scania są szeroko dostępne poprzez sieć dystrybutorów. Części do ciężarówek Scania mogą być kupowane jako nowe, ale w większości przypadków doskonale sprawdzą się części Scania używane. Ważne, aby były to oryginalne części Scania. Sam ciągnik siodłowy Scania R500 CA6X4ESZ jest przeznaczony do prac budowlanych i transportu na duże odległości. Ma podwozie klasy budowlanej, w pełni sprężynowe zawieszenie. Pojemność silnika wynosi 13 litrów, zawieszenie z przodu to sprężyna, a tył jest pneumatyczny, a celem, podobnie jak większości samochodów bagażowych, jest mieszanie ładunków.