Wózek 2w1

Wybór wózka 2w1dla dziecka może okazać się dobrą decyzją. Tego typu wózki to gondola i spacerówka w jednym. Wybór wózka 2w1 dla dziecka to opcja wybierana przez rodziców stosunkowo często.

Wybór wózka 2w1: na co zwrócić uwagę?

Wózki dla dzieci powinny być nie tylko wygodne dla maluchów, ale także komfortowe w prowadzeniu dla rodziców. Bardzo dobrze spisują się wózki dla dzieci na dużych i pompowanych kołach. Wózki dla dzieci, których producent zadbał o takie właśnie koła zapewniają dziecku lepszą amortyzację. Do tego przed zakupem warto sprawdzić czy kółka w wybranym modelu są skrętne koła; wózki dla dzieci z takimi kołami są prostsze w manewrowaniu. Gdy rodziców czeka wnoszenie wózka po schodach, nie powinien on też zbyt dużo ważyć. Foteliki dla dzieci czy te kupowane oddzielnie, czy razem z wózkiem, muszą być przede wszystkim bezpieczne; foteliki da dzieci zostały pogrupowane według kategorii wagowej. Foteliki dla dzieci kupuje się więc w zależności od tego ile ważą. Foteliki przypominające nosidełka przeznaczone są dla dzieci, które dopiero przyszły na świat. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Wózek w roli fotelika samochodowego”.

Foteliki dla dzieci: to jest bardzo ważne

Wspomnieliśmy już, że fotelik kupuje się w zależności od wagi dziecka. Pierwszy, przypominający nosidełko fotelik wystarcza w zależności od tego jak szybko dziecko rośnie aż ukończy ono 9 albo 12 miesięcy. Gdy zacznie ważyć więcej niż 13 kilogramów, trzeba kupić mu większy fotelik. Fotelik maluchów powinien stać tyłem do kierunku jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *